KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Miniatyrtavlor 5191054
nr 519 1054
Miniatyrtavlor
3st, 1800-tal
Utrop:
100 kr
Såld:
650 kr
måndag 14 april 2008
kl 16:02:10
300 kr
300 kr
150 kr
250 kr
350 kr
500 kr
600 kr